5. Mavi Zarif Çiçek Sayılır Çapraz Dikiş 11CT Baskılı 14CT DİM Çapraz Dikiş Çapraz dikiş Seti Nakış Dikiş Seti

43.24TL

-49 %

84.80TL

Yeni ürün

Stokta var

Yazın Paket
Malzeme 100% Polyester
Desen Türü Çiçek
Stil Avrupa
Çapraz Dikiş Kumaş CT numarası 14CT unPrinting, 14CT Baskı, Baskı 11CT
Dış Ambalaj opp ambalaj
Çerçeve No
Tuval Paketleme Yöntemi Katlanmış
Marka Adı oneroom
Kullanın Resimler

Mavi Zarif Çiçek Çapraz Dikiş 11CT Baskılı 14CT toptan Çapraz Dikiş Çapraz dikiş Seti Nakış Dikiş Seti Sayılır

Avantajı : kendi fabrika var,Toplu siparişleriniz için seçildik. Yepyeni. Ekolojik pamuk. Her proje için iş parçacığı %30 daha fazla vereceğiz. Güzel parlak,solmaz,kolay değil kırmak ve pilling. (14CT) (11CT ) baskılı kumaş ve boş bir tuval . Çözünen çevre koruma malzemesi kullanın. Ultra profesyonel nakış diyagramı temizleyin. Ayrıca aile ve arkadaşların için harika bir hediye olabilir.

46cm(dış çerçeve) (11CT) 36cm 45cm (14CT) 35*Miktar Renk İpler*açıklama : Tuval Boyutu: Stok: (nakış kumaş) 29 Renk: Beyaz Malzeme: Pamuk Paket içeriği :Nakış İpliği ,Nakış Kumaş ,İğne,Plan Stok :

Not: Boyutu manuel ölçüm , belki 1-3 cm hata ile ilgili ,bu normal duruma ait ,eğer aklın varsa , pls sipariş , anlamak için sağ ol . 14CT tür geri dikiş için kullanın 2 ipliklerini iş parçacığı,1 ipliklerini konuları lütfen. Beyaz tuval, tam emborider için tüm ihtiyacınız olan baskısız oldu. 11CT tür geri dikiş için 3 ipliklerini konuları,2 ipliklerini iş parçacığı kullanın lütfen. Deseni çok terbiye dikiş, kumaş dokunamaz su , aksi takdirde basılı kısmı kaybolur önce ( 11CT) bez üzerine basılmış oldu. Dikişi bitirdikten sonra, suda yarım saat bez koyun, daha sonra kuru yapmak, ve sonra bunun için bir çerçeve yapabilirsiniz.

11ct çapraz dikiş, Çapraz Dikiş Seti, sayılır çapraz dikiş, Ucuz çapraz dikiş 11ct, Yüksek Kalite çapraz dikiş seti, Çin çapraz dikiş Tedarikçiler sayılır