Hyundai Elantra Angeleno Direksiyon Kapağı Ücretsiz Kargo için el Dikiş Siyah Hakiki Deri Araç Direksiyon Kapak

156.71TL

-7 %

168.51TL

Yeni ürün

Stokta var

Öge Genişliği 12cm
Madde Uzunluğu 106cm
Öğe Türü Direksiyon Ve Direksiyon Hub
Harici Test Sertifikasyon CC
Madde Çapı 37inch
Malzeme Türü Üst Tabaka Deri
Renk Adı siyah çizgi, kırmızı çizgi, mavi çizgi
Marka Adı AutoShineSun
Öge Yüksekliği 0.1cm
Ağırlık 0.25kg
Model Adı SZSS-CSWC
Özel Özellikler Tekerlek Kapağı Yönlendirmek

Hyundai Elantra Angeleno Direksiyon Kapağı Ücretsiz Kargo için el Dikiş Siyah Hakiki Deri Araç Direksiyon Kapak

Dikkat: Eğer emin olup mallarımız uygun araç için yapamıyorsanız,onaylamak için araç direksiyon hakkında bazı resim bırakın ,ya da ana resim gösterileri gibi göndereceğiz lütfen.Teşekkürler.

Tasarım konsepti:

Modern işletme tarzı, basit ve sade, özlü ve canlı, olgun atmosfer, karmaşık bir çizgiler ve parlak renkler, sıradışı tasarım konsepti, mükemmel teknik kalite, bir iş ve eğlence tarzı oluşturma. Dokunmatik Top kumaş eşsiz aroması, yumuşatma ve hafif, yumuşak, kendine saygısız ve taze ve zarif bir sürüş alanı göster.

Yaşam alanı, rahat bir hayat tadı artırmak, tat vurgulamak, sürüş zevki artırmak!

ÜST :

Mükemmel malzeme ve teknoloji, gelişmiş üretim ekipman ve üretim atölye ve marka bağımsız kontrol sistemi, tüm üretim süreci boyunca, her bağlantı sıkı üretim teknolojisi standartları ve kalite yönetimi. Ürünlerin her bölüm uzun bir süre için bir tasarımcı geçmesi gerek, sürüm vurur, değiştirme, üretim süreci, ulusal tekstil endüstri standartlarına sıkı bir şekilde uygulanması, yerli önerilen "kalite süreci oluşturmak ve standart bir ürün kurmak" butik üretim modunda öncülük içinde.

Araç Direksiyon Kapak, direksiyon kılıfı, tekerlek Kapağı, Ucuz araç direksiyon kapak, Yüksek Kaliteli direksiyon simidi kapağı, Çin Tedarikçileri tekerlek kapak