Elektrolitik kondansatör 470UF 400 V 400 V boyutu 35X50 metre Ücretsiz kargo .

430.32TL

Yeni ürün

Stokta var

Dağıtımı Güç Standart
Uygulama Standart
Çalışma sıcaklığı Standart
Yazın Voltaj Regülatörü
Durumu YENİ
Marka Adı KEEZEL
Besleme Gerilimi Standart
Model Numarası Standart

Çeşitli modeller içeren bu liste, 'başlık' size daha fazla seçenek sunmak olduğunu unutmayın. Yedekler istediğinizi belirlemek için kontrol seçiniz arzu edilen bir \\a ve bir mesaj bıraktı!!!!

Dürüst bir satıcı olarak en iyi ürünler sunmanın\ve hizmetleri \kendimizi adamak. Bazen ama en iyisi sizi memnun etmek için çalışacağız lütfen güven her satın alma ile bir sorun olabilir anlıyoruz. Adil \\ve Objektif geri bildirim itibar bizim için çok ÖNEMLİ ve Olumsuz / Tarafsız geribildirim ayrılmadan önce bizimle temas ederseniz çok minnettar oluruz. Hadi birlikte en kısa zamanda sorunu çözmek için.

Garanti

1 - Bir Yıl Garanti .

2. - Eğer madde aldıktan sonra Arızalı ise yeni bir değişim için alındığı tarihten itibaren 7gün içinde (Alıcı re altındaki tüm orijinal ve hasarsız iade edilmelidir-satılabilir durumunu) olmalıdır.

3. - Ücretsiz satın alma bir yıl içinde tamir hizmeti veriyoruz. İlk 1 ay için bizi bir yere gelen) bir şekilde nakliye bedeli ödeyeceğiz; satın alıcı 1 ay Sonra nakliye maliyeti iki yolu ödemeniz gerekiyor.

4. - En kısa sürede yerine olanları göndereceğiz döndürülen öğeler alırız bir tane.

5. - Bizim garanti BM altında hasarlı veya fiziksel olarak yanlış kullanımı veya parçaları yanlış kurulum sonucu-normal çalışma koşulları tüm ürünler için geçerli değildir.

Ödeme

1. Maddenin teklif vermeden önce emin olun ödeme hesabınıza kullanılabilir.

2. - Tüm ödemeler madde aldıktan sonra 7gün içinde temizlenmiş olmalıdır. Eğer gerçekten bize ulaşın öğeyi lütfen ödeme güçlüğü varsa öncelikle bunu çözmek için yardımcı olacaktır.

3. - Eğer öğe detayları hakkında herhangi bir özel isteğiniz varsa sizin için bir not bırakın lütfen.

Gönderi

1. - Ürün tüm dünyaya ulaştırıyoruz.

2. - DHL FedEx TNT UPS EMS China Post Hongkong Post mevcuttur.

3. - Madde ile 3 gün ödeme aldıktan sonra gönderilecektir.

4. Madde teklifi - emin olun teslimat adresi ve İrtibat telefon numaranızı doğru.

5. - Sevk sonra web sitesinde ürününüzün durumunu takip edebilirsiniz.

İthalat Vergilerini

1. - Senin yanında oldu ithalat masrafları vergi ve harçlar madde fiyat dahil değildir. Bu ücretler alıcı tarafından tanınan vardır.

2. - Lütfen ülke ile kontrol edin. Bu ek masraflar satın alma önce ne olacağını S Gümrük ofisi belirlemek için.

3. - Teslimat fatura hakkında detaylı bilgileri teyit ediniz. Ne kadar fiyat konşimento faturada yazsak nasıl veya benzeri maddeyi nasıl tarif edeceğimi örneğin ...

Geri bildirim

1. - Görüşlerinizi yürekten bir ürün ve hizmet ile memnun iseniz bizim için olumlu geribildirim terk etmeye davet ediyoruz gelişimimiz için çok önemli. Teşekkürler zaman ayırdığınız için çok.

2. - Programımız sizi olumlu geri bildirim sonra aynı geribildirim bırakacaktır.

3. - Elimizden geleni sorunları çözmek için çalışacağız nötr ya da negatif geribildirim ayrılmadan önce bizimle irtibata geçiniz.

Desteğiniz için çok teşekkür ederim ve güzel bir gün var!

kondansatör 400 V, 470uf kondansatör 400 V, kondansatör 470uf 400 V, Ucuz kondansatör 400 V, Yüksek Kaliteli kondansatör 400 V 470uf, Çin kondansatör 470uf 400 V Tedarikçiler