Evrensel Manyetik Air Vent Mount Araç Telefonu Xiaomi Redmi Pro 4 4a 3s 4x 3 Not 4 4x 3 Pro Cep Telefonu Tutuş Tutucu Stand

19.20TL

-35 %

29.54TL

Yeni ürün

Stokta var

Şarj cihazı No
Marka Adı AXBETY
Kullanın Araba
özellik 2 Ederken Elini Boşaltmak İçin Mükemmel Tutucu Stand Sürüş
İçin kullanın 3.5 - 7 inç Arası tüm Cihazlar
1 özelliği Evrensel Araç Montaj GPS/Zaman Ekranı Yardımcısı Arıyor
Uygun 4 4x 3 Xiaomi Redmi Pro 4 4a 3s 4x 3 Not Pro
Manyetik Evet
Stil universal telefon standı
Uyumlu Marka Evrensel
Malzeme ABS,PVC,PC,Silikon
Hoparlör Vardır No
Model Numarası araç telefonu tutucu

Araba Telefon Tutucu Havalandırma Mount Manyetik Stand Evrensel Dirsek Güçlü 360° Esnek Döndürme Desteği

-AÇIKLAMA-

[GÜÇLÜ MANYETİK BAĞLAMA]: Bu havalandırma evrensel akıllı manyetik araç tutucu basit ve tamamlayıcı tasarımı sayesinde diğer manyetik araç montaj tutucu daha kolay kullanmak için 10 kez monte edin. Akıllı telefonlar tutmak için sağlam bir lastik tabanı ve güçlü manyetik bir kafası var. Bu Evrensel manyetik tutucu herhangi bir akıllı telefon tutacak cazibe yoğun bir güç üretir. Android, Apple, Blackberry ve Microsoft cihazlar dahil olmak üzere.

Kaliteli alüminyum alaşımdan yapılmış [YÜKSEK KALİTE VE KOMPAKT]: sahibi.Araba mount küçük araba için yer kazanmak.Güçlendirilmiş çift boyutlu pençe neredeyse herhangi bir havalandırma ile mükemmel bir uyum sağlar. Kauçuk dış artış kavrama ve ücretsiz aracınızın havalandırma çizik tutun. Kaldırmak kolay, Telefon araç montaj kolay bir eldiven kutusu içinde olmayan kullanım süreleri boyunca saklanabilir.

[HİÇBİR GÜÇLÜK MOUNT]: Manyetik tasarım anlamı, beşik, parantez, kelepçe ya da jel ve yapışkan kalıntı. En araba bağlar çirkin özelliklerini ortadan kaldırır. Metal plakalar kablosuz şarj yetenekleri ile müdahale (NOT:. Kablosuz şarj kullanmadan önce tüm ile Uyumlu metal sayfayı Kaldır).Manyetik montaj montaj ve herhangi bir akıllı telefon tutmak için mükemmel bir şekilde uygundur pürüzsüz bir yüzeye sahip.

TÜM akıllı telefonlar ile [YAYGIN olarak UYUMLU]: Uyumlu, bu Apple İçin olduğu gibi, Blackberry, Microsoft VB diğer cihazlar, Samsung galaxy S 8 de dahil olmak üzere, 20 inçlik galaxy edge, galaxy s7 İçin, galaxy s7 edge, galaxy s6'yı edge ve galaxy s6'yı edge plus, iPhone SE İçin, iPhone 6 İçin iPhone 6 plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, HUAWEİ P9 İçin, HUAWEİ P9 plus, HUAWEİ P10 İçin, HUAWEİ P10 plus İçin. Cihazlara hiçbir Zarar verir.

MÜŞTERİLER İÇİN-İPUÇLARI-

1.Rus Arkadaş Rus Politikası(ad, ikinci ad ve soyadı) Tam Adı Nedeniyle Bizi yalnız Bırakın Lütfen. Teşekkür ederim!

2.Sipariş gibi hizmet izleme emri gönderecek miyiz, diğerlerinden daha hızlı alırsınız.

3.Paketi sana sona kalan zaman önce gelmesi, lütfen uzatın bize sorun olabilir.

4.Herhangi bir sorun için bize mesaj kutusu veya ticaret yöneticisi kullanın lütfen, 48 saat içinde size cevap verecektir.

Telefon Tutucu Stand, araç telefonu tutucu stand, Tutucu Stand, Ucuz telefon tutucu stand, Yüksek Kaliteli araç telefonu tutucu stand, Çin tutucu Tedarikçiler stand