39570 GÜÇLÜ.UNİON SPECİAL 39500 köşe için H marka REGİS bıçak Sanayi Dikiş Makinası yedek parça

17.15TL

Yeni ürün

Stokta var

Marka Adı fu chao
Besleme Mekanizması Yürürken Ayak
Yazın Endüstriyel Dikiş Makinesi
Mekanik Yapılandırma Düz Yatak
Dikiş Oluşumu Kilit Dikiş
Durumu YENİ
Model Numarası dikiş parçaları

Dikkat:GÜÇLÜ.H ve REGİS GÜÇLÜ.H şirketin marka.Ve aynı kalitede.Genellikle GÜÇLÜ size göndeririz.H marka ürünler.Ama stok durumlar dışında, marka ürünleri REGİS göndereceğiz.Eğer kabul etmiyorsanız, satın aldığınızda lütfen mesaj bırakın.Zaman değil, stok, iade size bildireceğiz.

39570 GÜÇLÜ.BİRLİK için H marka REGİS ÖZEL 39500 köşe bıçak endüstriyel dikiş dikiş makinesi yedek parçaları en tedarik edebiliriz yedek parça makine ve vitrin sadece küçük bir parçası.Daha fazla ihtiyacımız var,lütfen fiyat onaylamak için kodlama bize bildirmek durumunda. Orada Çin'de yapmanız gereken bir şey var, o da bize mesaj bırakabilir ve size yardım etmek için her türlü çabayı göstereceğiz. Bay Chen Fuchao 1983 yılında Çin'de fobric makine için ilk aşındırıcı kemer geliştirdi. Biriken 12 yıl ve geliştirme yoluyla, marka 1995 yılında ortaya çıktı. Yıllardır sürekli yenilik ve büyüme ile, çeşitli seri geniş bir ürün yelpazesi şeklini almış,dikiş yerlerinde sektörün gelişiminin önünü açtı. Firmamız marka çaba ve kurumsal kültürü geliştirmek için 2011 yılında yepyeni bir görsel görüntü sistemi, mükemmel kalite ve hizmet, kanalize.

Başlat

son

parça servisi, bisiklet parçaları, gözlük çerçeve parçaları, Ucuz parça servisi, Yüksek Kaliteli bisiklet parçaları, Gözlük çerçeveleri Tedarikçi Çin parçaları