Fotoğraf ve video Eylem Kamera için döner Eldiven El Askısı Dağı Uçurtma Skydiving Sporu Su kayağı Klip

87.59TL

Yeni ürün

Stokta var

Marka Adı YOTEBO
Feature3 Giymek kolay, rahat
Yazın Aksiyon Kamera Aksesuarları Kitleri
Malzeme su geçirmez naylon
Feature2 360 derece Açılı Çekim ayarlanabilir
Feature1 Su geçirmez Naylon Maded, Su Sporları için uygun
Uyumlu Eylem Kamera Marka Görüntüler,Garmin,Sjcam
Model Numarası Yüksek Kahraman ve Diğer Aksiyon Kameralar için el Monte
Paket 1 paket

Döner El bağlama ya da sağ veya sol elle bağlayın aklınıza başka bir yerde ya da takılabilir benzersiz bir tasarım. Naylon kayışlar herhangi bir boyut el üstünde giyilmek için yeterli bir uyum sağlar. Sen kış eldiven maske ya kadar sıkın ve çıplak eline takarsın. Tüm favori spor eylem bazı hasta kayıtlarını çıkıp. O zaman sadece arkadaşların film kamerayı etrafında döner Film kendini.

El ile o kadar sıkıcı bir kamera açısı ile sıkışmış değildir Monte edin. Yaratıcı olun! El telesiyejle Dağı, çöl aracı kurulu tekne, uçurtma bir uçurtma çalımı kafesi uyandırma sıkıntısı var..... olasılıklar sonsuzdur.

Fiberglas/Plastik Süper Ağır ve deniz kaliteli Alüminyum korozyona dayanıklı olduğunu. Sol veya sağ elle kullanım...veya yaratıcı olsun! Bulabilirsiniz bir şey tak. Ergonomik Tasarım. Elini yakmayacak! On-the-360° dönüş mümkün olduğu kadar çok kamera açıları olarak almak ve daha fazla İlginç video sinek. Ayarlanmış bir açıyla kamerayı tutmak için diş kilitleme ile aracı daha az artikülasyon döner. Kamera hareket etmiyor güvence kilitli. Ayarlanabilir askıları ile veya eldiven olmadan mount eli kullanmak için izin verir. Kolayca GoPro Hero kamera sistemlerinden birini takın. Tamamen eller serbest çalıştırılabilir. Kompakt montaj sağlar düşük profilli konumlandırma ve ultra.

Paket Şunlardır;

1 döner El Monte x

Bağlama kayışı, mount görüntüler, mount kamera, Ucuz mount askısı, Yüksek Kalite yüksek Dağı, Çin mount kamera Tedarikçileri