2 adet Golf Yeşil Maker Golf Topu Çizgi Liner Marker Şablon Hizalama İşaretleri Koyarak Çizim Aracı Club Golf Ekipmanı Aksesuarları

11.14TL

-48 %

21.84TL

Yeni ürün

Stokta var

Yazın Golf Topu Gömlekleri
Marka Adı gohantee
Türev Serisi Golf Topu Gömlekleri
Model Numarası Golf Topu Gömlekleri

İLGİLİ ÖĞELER

ÖĞE BİLGİLERİ BAŞLIK 2 adet Golf Yeşil Maker Golf Topu Çizgi Liner Marker Şablon Koyarak Hizalama İşaretleri Çizim Aracı Club Golf Ekipmanı Aksesuarları

MADDENİN ÖZELLİKLERİ

% 100 Marka Yeni. Klip tasarım,kolay topu almak için. Salıncak veya koymak için hizalama kontrol etmek için çizgiler çizmek için kolay bir yolu. Daha iyi bir açı bulmak ve size hedeflerinize ulaşmak ve diğerlerinden golf toplarını tanımlamak. Renk:Yeşil. Malzeme:Plastik.

1.65*1.37"(2.36"*")boyutu:6.0 cm*4.2 cm*3.5 cm. Paket LİSTESİ 2 adet x Golf Topu gömlekleri

E-posta/Hoş ileti müşteri hizmetleri bizim önceliğimizdir.

Eğer 1-2 iş günü içinde bir yanıt almak, e-posta sağlayıcınız Hoş e-posta engelleme aşırı agresif bir spam filtresi varsa r mesajlarımı kontrol edin etmezseniz. TEKRAR bize e-posta gönderin.

Alipay kabul ediyoruz. Tüm kredi kartları güvenli ödeme işlemci EMANET yoluyla kabul edilir. En iyi yolu, doğrudan online ödeme, kendiniz seçebilirsiniz. Eğer diğer ödeme koşulları isterseniz, lütfen sipariş vermeden önce bize bildirin.

Ödeme 7 iş günü içinde sipariş sonra alınan, ya da sırasını geçersiz veya sistem tarafından iptal edilecektir.

Eğer birden fazla öğe satın aldıysanız, bana bunun yerine onlar için ayrı ayrı ödeme tüm öğeler için bir ödeme gönderebilirsiniz. Şimdi düğme Ödemek tıkladığınızda, sistem otomatik olarak bizden satın aldığınız diğer öğeleri belirlemek ve gözden geçirmek için onları birleştirir.

Tüm satış nihai olarak kabul edilir.

Aldığınız mal uzun transit arızalı veya hasarlıysa, lütfen serbestçe bize ulaşın. Size tatmin edici bir çözüm en kısa zamanda vereceğiz.

Eğer başka bir nedenle, bize geri göndermek isteyip istemediğinizi, iade kargo ücretini siz sorumlu olacaksınız ve iade madde aldıktan sonra yedek göndereceğiz.

Temizlenmiş tam ödeme OLUMLU tepkiler alındığı bırakacağız. Bunu aldıktan sonra öğe ile memnun değilseniz lütfen bize ulaşın.

Herhangi bir nedenden dolayı tatminsiz misiniz, lütfen DÜŞÜK bir özel araştırma bürosu (AZ BEŞ YILDIZ) veya Nötr/Olumsuz Geribildirim için acele etmeyin eğer. Sadece herhangi bir zamanda çözümü için bize ulaşın. Size en iyi çözümü en kısa sürede vermeye çalışacağız. Lütfen bizimle emin ol.

Ciddi Alıcı Sadece! Ancak bütün şartları kabul ediyorsanız sipariş lütfen.

Golf Aksesuarları, Golf Yeşil, liner marker, Ucuz golf aksesuarları, Yüksek Kaliteli golf yeşil, Çin liner marker Tedarikçiler