İki takım DİY toprak olmadan ev ya da balkon Hidroponik sistemde sebze birleştirin yeşil sebze Bahçesi ayarlar

769.61TL

Yeni ürün

Stokta var

Plastik Türü ABS
Bitirme Epoksi Kaplı
Model Numarası Asılı Bahçe 02
Marka Adı KAHRAMAN ZANAAT DEMLEMEK
Yazın Asılı Bahçe
Kullanın ev bitkisi
Malzeme Plastik

İKİ takım dünya Besin Film Tekniği PVC boru bitki pot bitki kreş pot olmadan çiçek sebze Hydroponics sistemi DİY

NFT kökleri için orta destek sağlar. Tipik olarak, kökleri 1.1 (İncir) uzun eğimli bir sulama kanalı içinde oturmak. Besin kanalı yüksek sonunda tanıtıldı ve hangi besin rezervuar içine akar sonra kökleri üzerinden akmasına izin verir. Daha sonra sulama işlemi tekrar kanalın içine pompalanır tekrar tekrar.

Bu besleme döngüsü, aralıklı veya sürekli olabilir. ‘Aralıklı’ besleme döngüsü zamanlayıcı tarafından düzenlenmiş ve saatte birçok kez tekrarlanır. Bazen “darbeli NFT” denir. Kökleri her besleme arasında ve havayla temas nedeniyle darbeli genellikle NFT köklerin daha iyi havalanmasını sağlar. Sürekli besleme döngüsü çalışır durmadan. Bu genellikle ticari işlemlerinde kullanılır.

kolayca düzenli olarak bitkileri sulamak için herhangi bir çamurlu karmaşa ve gerek kalmadan evinizde en sevdiğiniz çiçek büyüyebilir.

Hydroponics kentsel alanlarda bitki yetiştirmek için ideal bir yöntemdir. Rahatlamana yardımcı olur ve İzle bitkilere nft hidroponik bahçede büyümek eğlenceli harika bir hobi yapar.

Not: firma d ve uluslararası express ceramsites gemi ping kısıtlaması Olarak ifade maliyeti çok yüksek olacaktır. bu yüzden Hidroponik için yerel Besleyici Formüller ve ceramsites satın alın. satın almak için çok ucuz ve kolay. Lütfen bize ulaşın herhangi bir sorunuz varsa.

hidroponik sistem diy, diy hidroponik sistemleri, hidroponik sistemleri diy, Ucuz diy hidroponik sistem, Yüksek Kalite diy hidroponik sistemleri, Çin hidroponik sistemleri diy Tedarikçiler