İç Sensörleri TOYOTA Land Cruiser ARAÇLAR İçin 70 100 200 V8 / Prado 90 120 150 / Roraima / Lastik Basıncı İzleme Sistemi

952.12TL

-17 %

1 161.09TL

Yeni ürün

Stokta var

Marka Adı Laijie
Harici Test Sertifikasyon CE
Öge Genişliği 23.5mm
Madde Uzunluğu 49mm
Model Adı TPİ08
Öge Yüksekliği 35mm
Ağırlık 0.5kg
Öğe Türü Alarm Sistemleri Ve Güvenlik
Malzeme Türü alüminyum alaşımlı
Gerilim 5V
Özel Özellikler Lastik basıncı ölçüm

İç Sensörleri TOYOTA Land Cruiser ARAÇLAR İçin 70 100 200 V8 / Prado 90 120 150 / Roraima / Lastik Basıncı İzleme Sistemi

Neden Lastik Basıncı İzleme Sistemi kurmak gerekiyor

1, Sürüş konforunu: lastik basıncı, aracın titreşim frekansı artar, sürüş konforu kötü de yeterlidir. Lastik basıncı çok düşük, diğer araç performansını etkileyecek. Eğer lastik basıncı üniform değilse, fren sapma, neden kaza neden olur.

Lastik basıncı yüksek, büyük yük kapasitesi 2, Yük. Lastik basıncı düşük, yük kapasitesi dışarı artırabilir küçük, lastik darbe olur.

Lastik basınç temas yüzeyi azalır, yapışma azalır çok yüksek, lastik deformasyonu, yüzey, performansı düşük olur fren 3, Fren performansı. Özellikle keskin bir dönüş, kayma neden kolay, kontrolden kazaya sebep olduğunda.

4, seks Yoluyla: yerinde patinaj lastik önlemek için (örneğin, kumlu toprak gibi) yumuşak yol üzerinde sürerken, lastik basıncını azaltmak gerekir.

Lastik basıncı zemin yüzeyi artar zayıflatmak için, yapışma, direnç katsayısı artar haddeleme, gücü düşük, lastik deformasyonu, temas, lastik aşınma hızlandırmak için 5, İtici güç.

Normal değeri gaz sürüş eksikliği, lastik basıncını %10 oranında azaldığı, lastik ömrünü %15 azalarak Bilim istatistiklere 6, Yakıt tüketimi. Benzer şekilde, lastik basıncı çok yüksek, lastik orta hat giymek kolaydır, nedeniyle lastik sürtünme azaltma kayma kolaydır, itici güç kaybına neden, ama aynı zamanda daha fazla yakıt tüketimine yol açar.

Fabrikaya geri pili değiştirmek için göndermek için Gereken Normal Sensör.

Yükseltilmiş Sensörü: yedek pil öz, Etkili bir bakım maliyetlerini azaltabilir.

Araştırma ve geliştirme iki yesrs sonra.

Pratik test bir yıldan fazla

Askeri sınıf pil kullanımı: 5 yıla kadar normal çalışma performansı, pil ömrü Var.

Aracınızın çekingen bir delik olup olmadığını kontrol edin, ve ayrılmış delik boyutunu kontrol edin, boyutu eşleşen emin olmak için lütfen.

1 açıklama.LCD paneli kullanın Araç güç elektrik elde etmek için,4 iç sensörleri ile.

2.Sensör için hafif tasarım.

3.Yüksek derecede doğruluk, aynı zamanda 4 lastik için ekran tempreature ve basınç izleme.

4.Tasarruf gaz,forsee hava kaçağı,lastik wearout,denge lastik basıncı,sürüş güvenliği sağlamak.

5.RF kablosuz teknolojisi,lastik basınç ve sıcaklık anormal olduğunda alarm,otomatik olabilir.

6.İki basınç birimi seçeneği için"PSİ,BAR" ve iki Sıcaklık birimi" ile.

7.Desteği lastik değişimi fonksiyonu yerleştirin.

8.Sensör koruma derecesi:İP6K7K.

(-35-85) Giriş Voltajı:Abe oyun çocuk etki parametreleri Parametre Çalışma Sıcaklığı:(-20-70) Depolama Sıcaklığı:.& # 8226;-4.2 V İletim Frekansı:433.92 MHz Boyut( L*W*H )mm:49*23.5*35mm Ağırlık:53g Sensör Parametre Çalışma Sıcaklığı:(-40-125) Depolama Sıcaklığı:(-40-125) Basınç Aralığı:0-116psi(0-8bar) Basınç Hassasiyeti:±1.5 PSİ(±0.1 bar) Sıcaklık Hassasiyeti:±3 Güç Verici: Verici Frekansı:433.92 MHz Pil Ömrü:>5 yıl (kendi kendine yedek pil) Boyut( L*W*H )mm:69*32*15 mm Ağırlık:55g Alışveriş İpuçları

Ödeme Hakkında:

Hoş ESCROW üzerinden popüler ödeme yöntemleri en kabul ediyoruz.

Nakliye Hakkında:

Sevkiyat ödeme alıcının bilgileri ve teslimat adresi teyit sürece temizlendikten sonra 3 iş günü içinde düzenlenecektir. Lütfen nakliye gecikme önlemek için doğru posta kodu ve geçerli bir telefon numarası verin.

Nakliye dahili pil, tek seçin, Singapur Post, Singapur EMS, DHL ve üç modları nedeniyle 1) Bu ürün. "Satıcının Nakliye Yöntemi" Singapur EMS .En ekonomik Singapur Post. --- senin için bunlar arasında en ekonomik şekilde seçin.

Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, Rusya ve Avrupa Ülkeleri, leadin pazarımız var.

2)/FPO APO gemi yok, P. O BOX adresleri.

3) dışlanan Uzak alan ücret , DHL / UPS web sitesinde uzak bölgelerde listelenen adresleri için 30$BİZE bir ekstra ücret alınır.

Bu yüzden gümrükten daha hızlı geçebileceği 4) Brezilya, Rusya müşteriler seçin EMS lütfen.

5) Suudi Arabistan müşteriler hükümeti gümrük KİMLİĞİ alıcının kopyala/aldatmaca göstermek gerekir.

İthalat Vergisi:

HERHANGİ bir ithalat vergisi sorumlu değiliz, özel bir ücret veya gümrük gecikme. Parsel bizi nedeniyle yukarıdaki ücretini ödemek alıcının reddetmesi için geri dönmek ise, alıcı bu ücretler tam ve TÜM iade ve yeniden gönderme masraflarını ödemek kadar koli göndermek OLMAZ. Alıcı yukarıdaki nedene dayalı sipariş veya talep geri ödeme iptal edemez.

Bizim en iyi müşterilerimiz vergi ödeme riskini en aza indirmek için yardımcı olmaya çalışıyoruz. Deneyim olarak, %90 alıcı herhangi bir vergi ödemeden ulaşabilir veya fazla vergi, bu Arkadaş Adına Satın maddenin belirttiğin gibi değil, daha bize ulaşabilirsiniz.

için araçlar, toyota için araçlar, Lastik Basıncı İzleme Sistemi, Ucuz araçlar, Toyota için yüksek Kaliteli araçlar, Çin lastik basıncı izleme sistemi Tedarikçileri